Vengrijoje koncertavo grupė „MaNNazz“ iš Lietuvos
Po Europos šalis keliaujantys ir savo debiutinį albumą "Hopes" pristatantys lietuvių muzikos grupės "MaNNazz" nariai liepos 2 d. koncertavo Budapešte.
Pasiklausyti tautiečių gyvai atliekamos elektroninės muzikos ant Dunojaus kranto susirinko nemažas būrys lietuvių, gyvenančių Vengrijoje.
Skambanti elektroninė muzika iš Lietuvos paliko įspūdį susirinkusiems Vengrijos klausytojams. Atlikėjų energija ir šiluma, atliekamos muzikinės improvizacijos nepaliko abejingų.