Vengrijoje atšvęstos Joninės
Birželio 20 dieną Vengrijos lietuvių bendruomenė Budapešte organizavo tradicinę vasaros šventę – Jonines.
Lietuviai, gyvenantys ir studijuojantys Vengrijoje, kartu su lietuvių tradicijomis besidominčiais bičiuliais vengrais prisiminė Joninių (Rasų) tradicijas: pynė vainikus, uždegė Joninių laužą, sveikino bendruomenės narius Jonę ir Joną bei ambasadorę Rasą. Šventės metu skambėjo lietuviškos melodijos, visi vaišinosi lietuviškais valgiais, kuriuos paįvairino vengriški akcentai – ant laužo gaminamas guliašas ir kepinami lašinukai.