Vasario 16-oji Lietuvos ambasadoje
Lietuvos ambasada Budapešte kartu su Vengrijos lietuvių bendruomene vasario 15 d. pakvietė visus Vengrijoje gyvenančius lietuvius į kasmetinę Vasario 16-osios šventę. Jos metu jau ketvirtą kartą buvo surengta viktorina - protų mūšis „Aš myliu Lietuvą“. Klausimus protų mūšiui paruošė ir žaidimą organizavo „Teatras arti“.
Šventėje taip pat dalyvavo ir eiles skaitė aktorius iš Lietuvos Vytautas Dumšaitis.
Šiais metais šventė buvo išskirtinė, kadangi jos metu buvo išrinkta ir įnauguruota nauja benruomenės pirmininkė Lina Sakalauskaitė.