Sekmadienį Vengrija vėl atidarė Rioskės pasienio punktą
Rugsėjo 20 dieną, sekmadienį, Vengrijos Vyriausybės pranešime spaudai teigiama, kad vėl pradėjo veikti Rioskės – Horgošo pasienio kontrolės punktas.
Pasienio kontrolės punktas atidarytas po Vengrijos ir Serbijos vidaus reikalų ministrų konsultacijų, kur buvo pasiektas abiejų šalių sutarimas atidaryti šį punktą ir užtikrinti nenutraukiamą keleivių bei krovininio transporto judėjimą.
Plačiau Vengrijos Vyriausybės pranešime spaudai anglų kalba galima paskaityti čia