Muzikinis kvietimas
Spalio 26-28 d. Budapešte lankysis folklorinės muzikos duetas - lietuvaitė Agota Zdanavičiūtė ir kroatas Josip Viskovič.
Agota yra etnomuzikologė iš Vilniaus, o Josip - režisierius iš Zagrebo. Duetas susitiko Italijoje ir kartu pradėjo groti gatvėse, tačiau abu su muzika susiduria ne pirmą kartą: Josip yra grojęs "punk", "noise" ir "indie" muzikos stilių grupėse, o Agota taip pat yra lietuviškų grupių "Sen Svaja" ir "Laiminguo" narė.
Lietuvė groja tradicinėmis lietuviškomis kanklėmis, o kroatas - klarnetu. Jų muzika - tai improvizuotos kompozicijos, kurios remiasi bendra kelionių patirtimi, išgyvenimais, susikalbėjimais ir nesusikalbėjimais. Agota ir Josip stengiasi tradicines lietuviškas dainas pateikti naujoje šviesoje, į savo kūrinius įpindami džiazo ir kitų stilių elementų.
Jų dainos galite pasiklausyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=Ntb9Qj2srCE
Kviečiame apsilankyti Budapešte vyksiančiuose dueto koncertuose:
Spalio 26d., 19:00 Blue Bird Cafe
https://www.facebook.com/events/970180146461534/
Budapest, Dob u. 16, 1072
Spalio 27d., 19:00 Massolit Books & Cafe
https://www.facebook.com/events/531295307076684/
Budapest, Nagy Diófa utca 30, 1072
Spalio 28d., 20:00 Painter's Palace
https://www.facebook.com/events/578994892307999/
Budapest, Bródy Sándor u. 19, 1088