LIETUVOS HIMNAS BUVO GIEDAMAS IR VENGRIJOS SOSTINĖJE
Liepos 6 d. Budapešte prie centrinės miesto dalies įsikūrusios Lietuvos Respublikos ambasados Vengrijoje gyvenantys lietuviai bei tuomet laikinai į Vengrijos sostinę atvykę lietuvaičiai, tęsdami 2009 metais susiformavusią tradiciją sugiedojo Lietuvos himną. Šie metai buvo ypatingi ir tuo, kad kartu su lietuvaičiais himną giedojo ir šią gražią tradiciją palaikantys užsienio piliečiai iš Gruzijos bei JAV.
Liepos 6 d. Budapešte prie centrinės miesto dalies įsikūrusios Lietuvos Respublikos ambasados Vengrijoje gyvenantys lietuviai bei tuomet laikinai į Vengrijos sostinę atvykę lietuvaičiai, tęsdami 2009 metais susiformavusią tradiciją sugiedojo Lietuvos himną.
Šie metai buvo ypatingi ir tuo, kad kartu su lietuvaičiais himną giedojo ir šią gražią tradiciją palaikantys užsienio piliečiai iš Gruzijos bei JAV.









