*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVOS HIMNAS BUVO GIEDAMAS IR VENGRIJOS SOSTINĖJE

Liepos 6 d. Budapešte prie centrinės miesto dalies įsikūrusios Lietuvos Respublikos ambasados Vengrijoje gyvenantys lietuviai bei  tuomet laikinai į Vengrijos sostinę atvykę lietuvaičiai, tęsdami 2009 metais susiformavusią tradiciją sugiedojo Lietuvos himną. Šie metai buvo ypatingi ir tuo, kad kartu su lietuvaičiais himną giedojo ir šią gražią tradiciją palaikantys užsienio piliečiai iš Gruzijos bei JAV.   

Liepos 6 d. Budapešte prie centrinės miesto dalies įsikūrusios Lietuvos Respublikos ambasados Vengrijoje gyvenantys lietuviai bei  tuomet laikinai į Vengrijos sostinę atvykę lietuvaičiai, tęsdami 2009 metais susiformavusią tradiciją sugiedojo Lietuvos himną.

Šie metai buvo ypatingi ir tuo, kad kartu su lietuvaičiais himną giedojo ir šią gražią tradiciją palaikantys užsienio piliečiai iš Gruzijos bei JAV.