Lietuvos ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Bosnijos ir Hercegovinos Prezidiumo pirmininkui
Spalio 8 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorė Rasa Kairienė įteikė skiriamuosius raštus Bosnijos ir Hercegovinos Prezidiumo pirmininkui Draganui Čovičiui (Dragan Čović).
Po skiriamųjų raštų teikimo ceremonijos vykusiame pokalbyje buvo aptarti dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimai. Ambasadorė patikino, kad Lietuva remia Bosnijos ir Hercegovinos pastangas integruotis į euroatlantinę bendruomenę ir pabrėžė, kad siekiant pažangos integracijos į ES procese šalyje itin svarbu tęsti prioritetinių socialinių ir ekonominių reformų įgyvendinimą. R. Kairienė taip pat pažymėjo, kad Lietuva yra pasirengusi stiprinti šalių institucijų bendradarbiavimą ir pasidalyti įvairių sričių ekspertų žiniomis bei patirtimi.
Ambasadorė taip pat susitiko su šalies Parlamentinės Asamblėjos Atstovų rūmų pirmininke Borjana Krišto, Tautos rūmų pirmininku Bariša Čolaku (Bariša Čolak), Ministrų Tarybos pirmininko pavaduotoju ir užsienio prekybos ir ekonominių santykių ministru Mirko Šarovičiumi (Mirko Šarović).
Lietuvos Respublika ir Bosnija ir Hercegovina diplomatinius santykius užmezgė 1992 metais.