Lietuvos ambasada surengė seminarą Belgrade apie Lietuvos kelią ir patartį ES
Lietuvos ambasada Vengrijoje gegužės 7 dieną, minint Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą (ES) dešimtmetį, Serbijos parlamento rūmuose Belgrade surengė seminarą, kuriame ES narystės siekiančiai Serbijai buvo pristatyta Lietuvos derybų dėl ES narystės patirtis bei tolimesnis šalies vystymasis Lietuvai jau tapus Europos Sąjungos nare.
Seminare pranešimus skaitė ambasadorius ypatingiems pavedimams Antanas Valionis, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Europos reikalų direktorius Tomas Gulbinas bei konsultacinės agentūros ESTEP vadovas Darius Žeruolis.
Serbijos pusę semionare atstovavo ką tik paskirta ministrė Europos integracijos klausimais Jadranka Joksimovic.