KONSTITUCINIO TEISMO PIRMININKAS DALYVAVO TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE VENGRIJOJE IR APSILANKĖ LIETUVOS AMBASADOJE BUDAPEŠTE
Konstitucinio Teismo pirmininkas Kęstutis Lapinskas ir teisėjas Zenonas Namavičius lapkričio 23-24 d. dalyvavo Budapešte vykusioje tarptautinėje konferencijoje Vengrijos Konstitucinio Teismo įsteigimo 20-mečiui pažymėti.
Iškilmių dalyvius pasveikino Vengrijos Prezidentas, buvęs šalies Konstitucinio Teismo pirmininkas László Sólyomas .Minėtos konferencijos metu Lietuvos Konstitucinio Teismo pirmininkas K. Lapinskas dalyvavo diskusijoje tema "Politika ir teisė konstitucinėje justicijoje: nuo politinių klausimų doktrinos iki teisminės politikos".
Lapkričio 24 d. Konstitucinio Teismo pirmininkas Kęstutis Lapinskas ir teisėjas Zenonas Namavičius apsilankė Lietuvos ambasadoje Budapešte.