*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

KONSTITUCINIO TEISMO PIRMININKAS DALYVAVO TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE VENGRIJOJE IR APSILANKĖ LIETUVOS AMBASADOJE BUDAPEŠTE

Konstitucinio  Teismo  pirmininkas  Kęstutis  Lapinskas   ir teisėjas Zenonas Namavičius lapkričio 23-24 d. dalyvavo Budapešte vykusioje tarptautinėje konferencijoje Vengrijos Konstitucinio Teismo įsteigimo 20-mečiui pažymėti.

Iškilmių  dalyvius  pasveikino Vengrijos  Prezidentas,   buvęs šalies  Konstitucinio  Teismo pirmininkas László Sólyomas .

Minėtos konferencijos metu Lietuvos  Konstitucinio  Teismo  pirmininkas K.   Lapinskas dalyvavo  diskusijoje  tema  "Politika ir  teisė   konstitucinėje justicijoje:  nuo  politinių  klausimų doktrinos  iki   teisminės politikos".

Lapkričio 24 d. Konstitucinio  Teismo  pirmininkas  Kęstutis  Lapinskas   ir teisėjas Zenonas Namavičius apsilankė Lietuvos ambasadoje Budapešte.