Keli pasienio punktai Vengrijos ir Serbijos pasienyje uždaryti 30-čiai dienų
Vengrijos vidaus reikalų ministerijos išplatintame spaudos pranešime informuojama, kad nuo 2015 m. rugsėjo 17 d. 0.00 val. uždaromi Vengrijos pasienio kontrolės punktai ribotame ruože – ties Rioske - Horgos automagistrale ir Rioske - Horgos greitkeliu.
Uždarius šiuos pasienio kontrolės punktus 30-ties dienų laikotarpiui, keleiviams, automobiliams ir krovininiam transportui nebus galima kirsti nurodytų pasienio kontrolės punktų Vengrijos ir Serbijos pasienyje.
Transportas nukreipiamas vykti į Tompa - Kelebija pasienio kontrolės punktą Vengrijos ir Serbijos pasienyje.
Priklausomai nuo transporto srautų Vengrijos ir Serbijos pasienio kontrolės punktuose galimos automobilių eilės.