BUDAPEŠTE PAMINĖTAS SĄJŪDŽIO 20-METIS
Spalio 7 dieną Lietuvos ambasadoje Budapešte paminėtas Sąjūdžio 20-metis.
Savo kalboje ambasadoje susirinkusiems Vengrijos valstybinių ir visuomeninių organizacijų atstovams, diplomatams, žurnalistams, lietuvių bendruomenės nariams Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Darius Semaška pažymėjo, kad 1988 metų birželį prasidėjęs tautos atgimimo sąjūdis lėmė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą.
Renginio metu taip pat atidaryta paroda „Lietuva.1918-2008. Valstybingumo istorija“, o ambasados sode svečiams surengtas žymaus Lietuvos skrabalininko Regimanto Šilinsko koncertas.
Šventės akimirkos

