*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

BUDAPEŠTE ATIDAROMA PAULIAUS NORMANTO FOTOGRAFIJOS PARODA

Š. m. spalio 18 d. 18 val. Vengrijos fototografų namuose „Mai Manó Ház“, Budapešte, atidaroma žymaus lietuvių fotografo Pauliaus Normanto darbų paroda. Ši paroda rengiama 2006 m. Vengrijos fotografijos Grand Prix suteikimo P.Normantui proga, ją atidarys vizito į Vengriją atvykstantis Lietuvos kultūros ministras Jonas Jučas.

Paulius Normantas, save vadinantis keliautoju mėgėju ir fotografu profesionalu, garsus savo ekspedicijomis į rytų šalis. Per savo daugiau nei dviejų dešimtmečių kūrybinę veiklą aplankė Nepalą, Tibetą, Pakistaną, Laosą, Vietnamą ir kitas rytų šalis. Menininkas yra Vengrijos fotomenininkų ir žurnalistų sąjungų narys, Vengrijos dailės fondo narys. Surengė daugiau nei 30 personalinių fotografijos parodų Europoje ir Azijoje. Pauliaus Normanto fotografijos spausdintos įvairiuose fotografijos ir periodiniuose leidiniuose, taip pat išleisti 7 autoriniai fotografijos albumai.  

Parodos eksponavimo laikasnuo 2007 m. spalio  18 d. iki 2007 m. gruodžio 2 d.
Parodos eksponavimo vieta: Vengrijos fotografų namai (Mai Manó Ház)
1065 Budapest
Nagymező utca 20
Tel. +36 1 473-2666