„Tautiška giesmė“ skambėjo ant Gelerto kalvos Budapešte
Liepos 6 d. vakare lietuviai gyvenantys, dirbantys ir studijuojantys Vengrijoje prisijungė prie vieningo „Tautiškos giesmės“ giedojimo.
Šiais metais Lietuvos valstybės – karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga susibūrę lietuviai ir jų šeimos nariai „Tautišką giesmę“ sugiedojo ant vienos iš aukščiausių Budapešto kalvų.
Šventiniame susibūrime dalyvavo daug jaunų žmonių, dauguma jų neseniai gyvena Vengrijoje. Tai buvo puiki proga pabendrauti. Dalyviai dalijosi įspūdžiais, grožėjosi nuostabia Budapešto panorama.