*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Lietuvos Respublikos Seimo narių vizitas Vengrijoje

Gegužės 15-17 dienomis Budapešte viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Povilas Urbšys ir to paties komiteto pirmininko pavaduotojas Algis Strelčiūnas.

Susitikimuose su Vengrijos Parlamento nariais, Teisingumo ministerijos, savivaldybių asociacijos, Nacionalinio rinkimų biuro ir Nacionalinės rinkimų komisijos vadovais ir atstovais Lietuvos delegacija aptarė vietos savivaldos sistemos Vengrijoje ypatumus, regioninės politikos, Europos Sąjungos fondų finansuojamų projektų, skirtų regioninei plėtrai, įgyvendinimą, domėjosi Vengrijoje įvykusia rinkimų sistemos reforma.