Budapešte paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena
Lietuvos Respublikos ambasadoje Budapešte kovo 10 dieną paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 27-osios metinės.
Jau tapo tradicija, kad šią dieną Vengrijos lietuvių bendruomenė kartu su Budapešte studijuojančiais studentais iš Lietuvos, ambasados kolektyvu ir jų draugais vengrais rengia viktoriną „Aš myliu Lietuvą“. Šiais metais susirinkusieji, pasidaliję į komandas, kovėsi Lietuvos istorinės prezidentūros parengtame protų mūšyje „Šimtmečio belaukiant“. Laimėjusi komanda buvo pagerbta atminimo dovanėlėmis, o lietuvių bendruomenės pirmininkė Lina Sakalauskaitė visiems dalyviams įteikė „Nugalėtojų tortą“.
Renginio pradžioje perskaitytas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas sveikinimas.