Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_20210619_160353_cr.jpg

Lietuvos ambasada Vengrijoje kartu su Lietuvių bendruomene Vengrijoje vėl galėjo kartu surengti ir susiburti į Joninių šventes, kurias pernai metais dėl pandemijos ribojimų nebuvo galima organizuoti. Birželio 19 d. lietuviai su šeimomis, Lietuvos bičiuliai vengrai šventė Jonines pasveikindami varduvininkus ir ką tik savo gražų jubiliejų paminėjusį ilgametį bendruomenės narį ir buvusį jos vadovą Sigitą, prisimindami Joninių papročius, pindami vainikus. Geros nuotaikos nestigę ir gyvų susitikimų pasiilgę vakaronės dalyviai klausėsi lietuviškų dainų, mėgavosi šaltibarščiais, gaivinosi naminiais ledais.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje »
UEFA2020@BUD_cr1000.jpg

Lietuvos piliečiams, atvykstantiems į Vengriją stebėti Europos futbolo čempionato UEFA EURO 2020 rungtynių, verta prisiminti, kad užsieniečiams įvažiuoti į Vengriją yra draudžiama, išskyrus įvairias išimtis, tarp kurių – ir svarbių sporto renginių stebėjimas. Bilietai į UEFA EURO 2020 rungtynes yra traktuojami kaip dokumentai, pateisinantys užsieniečio atvykimo priežastį.

Konsulinės naujienos »
SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltus kelionių apribojimus ir siekdama užtikrinti konsulinių funkcijų atlikimo Lietuvos piliečiams prieinamumą, Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė pavesti Lietuvos atstovybėms Europoje, tame tarpe ir ambasadai Vengrijoje, konsulines funkcijas Lietuvos piliečiams vėl atlikti pilna apimtimi.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos » #COVID19 »
SVARBUS PASIKEITIMAI.jpg

Serbijos vyriausybė paskelbė, kad nuo gruodžio 20 d. iki 2021 m. sausio 10 d. visi į Serbiją atvykstantys užsienio piliečiai privalės pateikti neigiamus Covid-19 testo, atlikto prieš 48 valandas iki atvykimo, rezultatus. Testų atlikti po atvykimo negalima.

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Vengrijos vyriausybė apribojimus, skirtus epidemijos plitimui sustabdyti, lapkričio 23 d. papildė priemone, siekiančia apsaugoti vyresnio amžiaus žmones - vaistinėse, maisto prekių ir mišriose higienos-maisto-vaistų-buitinių prekių parduotuvėse ("drožerijose") tam tikru laiku draudžiama lankytis asmenims, jaunesniems nei 65 m.:

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
SVARBUS PASIKEITIMAI 2.jpg

Vengrijos vyriausybė nuo lapkričio 11 d. pailgino visoje šalyje veikiančios komendanto valandos laiką – ji dabar galioja nuo 20 val. vakaro iki 5 val. ryto. Išimtys galioja tik tiems, kas gali pateikti įrodymus (nustatytos formos darbdavio laišką), kad jie dirba ar važiuoja į darbą ir atgal, arba tiems, kas vedžioja savo augintinius 500 m. atstumu nuo gyvenamosios vietos.

Nuo lapkričio 11 d. įsigaliojo ir kitos ribojamosios priemonės.

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata