Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SKELBIMAS: džiazas iš Lietuvos- bene garsiausiame Budapešto džiazo klube

Sukurta 2019.03.14 / Atnaujinta 2019.03.14 10:14
  SKELBIMAS: džiazas iš Lietuvos- bene garsiausiame Budapešto džiazo klube

  Šių metų balandžio 12 d. lietuviško džiazo mėgėjus Budapešto Opus Jazz klube (H-1093 Budapest, Mátyás str. 8.) nuo 20.00 val. džiugins „Infiltrators Trio“ iš Lietuvos. Koncertą kartu su Vengrijos kolegomis rengia VilniusJazzFestival. Kviečiame apsilankyti. Bilietai - klubo kasose arba internetu.

  „Infiltrators Trio“- tai kartu susibūrę džiazo muzikantai: genialusis perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, saksofono perfekcionistas Janas Maksimovičius ir bene geriausias Lietuvos klavišininkas Dmitrijus Golovanovas. Jie scenoje susitinka ne tam, kad muzikologai galėtų suregzti naują sąvoką ir net ne tam, kad sukrėstų patogiai kėdėje įsitaisiusį džiazo muzikos gurmaną. Jie groja, kad bet kokia išankstinė klišė sudužtų tarsi banga į molą, nes bet koks stereotipas neatsilaikys prieš čia ir dabar kuriamą muzikinį garsovaizdį. Tai - vieni ryškiausių Lietuvos džiazo improvizatorių, išsiskiriantys unikaliu akustinių instrumentų ir „gyvai“ valdomos elektronikos skambesiu. „Infiltrators Trio“ muzika – visiškai nenuspėjamas kūrybiškumo aktas, kupinas išminties, dvasingumo ir energijos.

  „Infiltrators trio“ yra daugiau nei džiazas. Jei jų kuriamą muziką būtų bandoma įvilkti į žanro apdarą, tai atimtų iš klausytojo galimybę išgyventi beribiškumą, kuris veriasi su kiekvienu „Infiltrators trio“ garsu. Eksperimentinė muzika, laisvojo džiazo ir ambient samplaika, – kad ir kaip pavadintum, jokie terminai ar sąvokos neaprėpia to, kas gimsta iš bežodės erdvės.

  Kviečiame apsilankyti !

  Daugiau info: https://opusjazzclub.hu/en/concerts/infiltrators.

  Naujienlaiškio prenumerata