Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Voting_EU_lt.png

Primename, kad užsienyje gyvenantys rinkėjai, planuojantys dalyvauti rinkimuose į Europos Parlamentą ir II-ąjame Respublikos Prezidento rinkimų rate, vyksiančiuose gegužės 26 dieną, turi užsiregistuoti.

Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
Balsavimas_2019_479x291.jpg

Būna taip, kad rinkėjui atrodo, kad jis padarė viską, tačiau biuletenių vis dar į nurodytą adresą negavo. Ką daryti?

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
article.jpg

Vengrijoje, Juodkalnijoje, Šiaurės Makedonijoje, Serbijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje rinkimų laikotarpiu atostogaujantys Lietuvos piliečiai gali iš anksto balsuoti paštu, o taip pat - asmeniškai atvykę į Lietuvos ambasadą Budapešte.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Rinkimai »
article3.jpg

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t..

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
Balsavimas_2019_560x340.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais. Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
article2.jpg

Š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose el. parėmimą ir rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
Balsavimas_2019_479x291.jpg

Pradėjo veikti užsienyje gyvenančių rinkėjų registracija į šių metų gegužės 12 dieną vyksiančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir gegužės 26 dieną vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą. Tuo atveju, jeigu privalomasis referendumas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo bus vykdomas kartu su 2019 m. gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimais, tuomet rinkėjai, užsiregistravę balsuoti Prezidento rinkimuose, tuo pačiu bus užregistruoti ir balsavimui privalomajame referendume.

Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata