Temos Žymėti visasAtžymėti visus

„Pakui Hardware“ kviečia į parodą Budapešte

Sukurta 2017.11.14 / Atnaujinta 2017.11.15 13:01
  „Pakui Hardware“ kviečia į parodą Budapešte

  Neringa Černiauskaitė ir Ugnius Gelguda, taip pat žinomi kaip „Pakui Hardware“ – tai moderniojo meno atstovai. Abu menininkai įsikūrę kažkur tarp Vilniaus, Bruklino ir Niujorko. Šį kartą jie kviečia į pasimatymą su jų kūryba „Trafó“ galerijoje, Budapešte.

  Pavadinimas Pakui Hardware, gimė Niujorko kuratoriaus Alex Ross galvoje. Pakui – tai greitas Havajų deivės palydovas, galėjęs apsukti ratą aplink Havajų Oahu salą net šešis kartus per dieną. Dueto darbai apjungia materialumą, technologijas ir ekonomiką. Kaip technologija formuoja dabartinę ekonomiką ir pačią fizinę realybę, įskaitant žmogaus kūną. Kalbant apie technologinės plėtros greitį, klausimas tampa ne tik kliūtimi, bet ir transporto priemone. Šie klausimai yra analizuojami tokiais pavyzdžiais kaip didelio dažnio prekyba, prometonizmas, sintetinė biologija ir naujasis reikšmingumas.

   

  Pakui Hardware surengė solo parodas kim? Šiuolaikinio meno centre, Rygoje, Šiuolaikinio meno centre, Vilniuje, Podium projektų erdvėje, Osle, Exo Exo, Frankfurte, Vokietijoje,  321 Gallery, Brukline, Niujorke, meno mugėje NADA NY (pristatyti galerijos VARTAI). Menininkų kūryba rodyta grupinėse parodose tokiose erdvėse kaip Maskvos jauno meno bienalė, Modernaus meno muziejus, Maskva, Zachęta nacionalinės galerijos projektų erdvė, Varšuva, Šiuolaikinio meno centras CCA Derry-Londonderry, Šiaurės Airija, Bid Project, Milanas, galerija Valentin, Paryžius, galerija Soy Capitan, Berlynas, modernaus meno muziejus Moderna Museet, Malmė, Švedija, CCS Bard / Hessel Museum of Art, Niujorkas, Kauno bienalė, ar/ge Kunst Gallery Museum, Bolzano, Italija.

   

  Vieta: Trafó house of contemporary arts, adresu: 1094 Budapest, Liliom u. 41.

   

  Laikas: 2017 m. lapkričio 17 d. (penktadienį), 19.00 val.

   

  Naujienlaiškio prenumerata