Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas

Muzikinis kvietimas

Sukurta 2017.06.28 / Atnaujinta 2017.06.28 14:00

Kviečiame pasiklausyti lietuvių muzikos grupės - MaNNazz koncerto Budapešte! Turo po Europą metu, pristatinėdami ką tik išleistą albumą Hopes“, grupė nekantrauja susitikti su Vengrijos lietuviais.

Data: liepos 2 diena (sekmadienis)
Laikas: 20 val.
Vieta: kavinė/baras Kabin ant Dunojaus kranto

Žemėlapis: https://goo.gl/maps/dJqdqrGKuMN2

Daugiau informacijos facebook nuorodoje.

Įėjimas nemokamas.

Apie grupę: MaNNazz – tai interpretacinės šiuolaikinės elektroninės muzikos atlikėjai, kuriantys modernią elektroninę mozaiką, kurioje esama nemažai „ambient“, „drum&bass” bei “atmospheric” muzikos elementų. Pagrindinis šio elektroninės muzikos dueto išskirtinumas yra tas, kad visi garsai yra įrašinėjami gyvai (Live Looping), tad pasirodymo metu visi turi galimybę ne tik mėgautis muzika, bet ir gyvai stebėti, kaip ji gimsta. Muzikantai anaiptol nėra naujokai scenoje. Viena iš šio dueto atstovių yra jau daug kam gerai žinoma vokalistė, dainų autorė bei atlikėja Kami (Kamilė Kielatė), jau 13 metų muzikuojanti profesionalioje scenoje, praeityje dirbusi su įvairių žanrų atlikėjais, tokiais kaip Vilius Tamošaitis, žinomas „Gerai Gerai“ pseudonimu. Antrasis dueto narys Bogis (Bogdan Sienkievič) yra daugkartinis beatbox čempionatų nugalėtojas bei „Beatbox Family“ narys, šiuo metu taip pat aktyviai koncertuojantis su „Vilnius Massive“.

 

Ateikime pasiklausyti ir palaikyti tautiečių!

 

Iki susitikimo,

Vengrijos lietuvių bendruomenė

 

 

Naujienlaiškio prenumerata