Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas

Lietuvos ir Vengrijos jaunimas mezga dvišalius ryšius

Sukurta 2016.09.20 / Atnaujinta 2016.09.20 18:30
   Lietuvos ir Vengrijos jaunimas mezga dvišalius ryšius
   Lietuvos ir Vengrijos jaunimas mezga dvišalius ryšius

   Rugsėjo 20 d. Budapešte oficialiai  paskelbta Lietuvos ir Vengrijos jaunimo dvišalių dirbtuvių "Bendruomenės jauniems žmonėms - įrankiai, metodai ir dalijimasis gerąja patirtimi" pradžia.

   Tardama sveikinimo žodį Lietuvos Respublikos ambasadorė Vengrijoje Rasa Kairienė pabrėžė, kad jaunimo bendruomenių bendradarbiavimas atlieka kertinį vaidmenį užtikrinant taiką ir visuomenės pažangą Europoje. Ji taip pat išreiškė viltį, jog susitikimo metu įgytos žinios ir įgūdžiai padės projekto dalyviams sustiprinti ne tik vietos, savo šalies bendruomenes, bet ir pačią Europą.

   Susitikime dalyvauja po 15 jaunimo politikos profesionalų iš Lietuvos ir Vengrijos, kurie visą  savaitę diskutuos apie stiprių bendruomenių naudą visuomenei, paskatas aktyviai įsitraukti į bendruomenės gyvenimą, kitus aktualius klausimus, kurie buvo aptarti ir šiandien vykusiame  susitikime Lietuvos Respublikos ambasadoje Budapešte.

   Vengrijoje vyksiančios dirbtuvės „Bendruomenės jauniems žmonėms - įrankiai, metodai ir dalijimasis gerąja patirtimi“ yra Stepono Batoro Lietuvos ir Vengrijos jaunimo bendradarbiavimo fondo finansuojamas projektas.

   Fondas įsteigtas 2012 m. rugsėjo 24 d. Vilniuje pasirašius Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vengrijos Vyriausybės susitarimą dėl Stepono Batoro Lietuvos ir Vengrijos jaunimo bendradarbiavimo fondo. Fondas remia bei finansuoja Lietuvos ir Vengrijos jaunimo bendradarbiavimo projektus, jaunimo renginius, kitas iniciatyvas, skatinančias abiejų valstybių jaunų žmonių bendradarbiavimą, toleranciją, keitimąsi gerąja patirtimi.

    Tai – gražaus ir abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo jaunimo srityje pradžia.

    

   Naujienlaiškio prenumerata