Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ir Ukrainos ambasadoriai – Vengrijos Užsienio reikalų ir prekybos ministerijoje

Sukurta 2020.01.20 / Atnaujinta 2020.01.22 10:56
  Lietuvos ir Ukrainos ambasadoriai – Vengrijos Užsienio reikalų ir prekybos ministerijoje

  Pirmadienį, sausio 20 d., Lietuvos ambasadorius Vengrijoje Vytautas Pinkus susitiko su Vengrijos Užsienio reikalų ir prekybos ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotoju santykių su rytais vystymui András Baranyi. Kartu dalyvavo Ukrainos ambasadorė Vengrijoje Liubov Nepop.

  Susitikimo metu Lietuvos ir Ukrainos ambasadoriai įteikė bendrą Lietuvos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrų kvietimą Vengrijos Užsienio reikalų ir prekybos ministrui Péter Szijjártó dalyvauti Ukrainos reformų konferencijoje Vilniuje. Lietuvos ambasadorius akcentavo Ukrainos reformų sėkmės svarbą ir politinės užsienio valstybių pagalbos būtinybę šiame sudėtingame procese, minėjo, kad kartu su konferencija bus organizuojamas ir verslo forumas.

  Ukrainos reformų konferencija - svarbus kasmetinis tarptautinis renginys, skirtas politikams ir ekspertams aptarti Ukrainos reformų pažangą, yra veiksminga priemonė koordinuoti paramą Ukrainai, siekiant ilgalaikių sisteminių pokyčių, reikalingų remti ir įgyvendinti reformas Ukrainoje. Šių metų Ukrainos reformų konferencija Vilniuje bus ketvirtoji: pirmoji surengta Londone, vėliau sekė konferencijos Kopenhagoje ir Toronte.

   

  Naujienlaiškio prenumerata