Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas

Lietuvos dizaineriai prisistato Budapešto tarptautinėje parodoje „Dizainas be sienų“

Sukurta 2017.04.03 / Atnaujinta 2017.04.03 15:42
  Lietuvos dizaineriai prisistato Budapešto tarptautinėje parodoje „Dizainas be sienų“

  Kovo 31 dieną „Budapešto naujoje meno galerijoje“ įvyko parodos „Menas/Dizainas be sienų“, kurioje dalyvauja ir menininkai iš Lietuvos, iškilmingas atidarymas.

  Mūsų šalies interjero ir baldų dizaineriai šioje jau dvyliktą kartą rengiamoje parodoje dalyvauja pirmą kartą. Savo kūrybą Budapešte pristato šviestuvų ir daiktų namams kūrybinė studija INDI (Simonas Tarvydas ir Justė Kubilinskaitė), vienas populiariausių ir didelę patirtį turintis lietuvių dizaineris, Baltijos šalių dizaino konkursų nugalėtojas Mindaugas Žilionis bei jaunieji menininkai, konkurso „Geras dizainas 2013“ prizininkai Inesa Malafej ir Arūnas Sukarevičius.

  2004 metais prasidėjęs kaip Višegrado 4 šalių dizainerių paroda, šiais metais renginys išaugo į solidžią tarptautinę parodą. Vienuolikos valstybių - Lietuvos, Estijos, Latvijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Čekijos, Lenkijos, Slovakijos ir Vengrijos – dizaineriai pristato beveik 100 baldų, tekstilės, pramonės ir interjero darbų. Lietuvos menininkams tai buvo puiki galimybė pristatyti mūsų šalį, pasirodyti tarptautiniame kontekste, užmegzti naujų  kontaktų.

  Paroda veiks iki gegužės 7 dienos.

  Ši paroda yra kasmet balandžio mėnesį vykstančio „Budapešto pavasario festivalio“ dalis.

  Naujienlaiškio prenumerata