Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
liepos 6 2017 _Budapeštas.jpg

Lietuvos Valstybės dieną lietuvių bendruomenės ir ambasados Vengrijoje atstovai kartu su šeimos nariais ir draugais bei esančiais Vengrijoje tautiečiais giedojo „Tautišką giesmę“ Budapešte.

Lietuviai Vengrijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Nuotrauka 20170701 Mannazz Budapeste.jpg

Po Europos šalis keliaujantys ir savo debiutinį albumą "Hopes" pristatantys lietuvių muzikos grupės "MaNNazz" nariai liepos 2 d. koncertavo Budapešte.

Lietuviai Vengrijoje »
R-5666955-1399391120-1174.jpeg[1].jpg

Kaip ir kasmet Liepos 6-ąją – Valstybės dieną – pasitiksime „Tautiška giesme“. Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje ir Vengrijos lietuvių bendruomenė visus norinčius kviečia drauge giedoti Lietuvos himną.

Lietuviai Vengrijoje »
Muzikinis kvietimas Įkelta2017.06.28

Kviečiame pasiklausyti lietuvių muzikos grupės - MaNNazz koncerto Budapešte! Turo po Europą metu, pristatinėdami ką tik išleistą albumą Hopes“, grupė nekantrauja susitikti su Vengrijos lietuviais.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3815.JPG

Birželio 17 dieną  Vengrijos lietuvių bendruomenė ir Lietuvos Respublikos ambasada Budapešte paminėjo bene linksmiausią vasaros šventę – Jonines. Lietuviai ir jų draugai, nešini tradiciniais valgiais ir užkandžiais, rinkosi į aktyvaus bendruomenės nario Sigito Povilaičio sodybą.

Lietuviai Vengrijoje »
1136[1].jpg

„Čiurlionio dailės, muzikos ir literatūrinis palikimas iki šiol yra įkvėpimo šaltinis Lietuvos kūrėjams“, – teigia kompozitorius Šarūnas Nakas. Todėl nepamatyti tokio projekto, kaip „Kosminis Čiurlionis“, kuris bus surengtas balandžio 26 d., 19 val. Vaidilos teatre, būtų pernelyg apmaudu.

Lietuviai Vengrijoje »

Lietuvos ambasada Vengrijoje kviečia lietuvių bendruomenę kovo 17 dieną apsilankyti Trafó galerijos organizuojamame renginyje, kurio metu lietuvių menininkų duetas „Pakui Hardware“ (Neringa Černiauskaitė ir Ugnius Gelguda) pristatys paskaitą-spektaklį „For Subjects with Perfect Knees“. Renginio metu menininkai kvies lankytojus pažvelgti į žmogaus kūną iš visai kitokios perspektyvos – per naujųjų ir sparčiai tobulėjančių technologijų prizmę.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3676.JPG

 

Lietuvos Respublikos ambasadoje Budapešte kovo 10 dieną paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 27-osios metinės.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3660.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadoje Vengrijoje vasario 25 dieną, šeštadienį, dešimtąjį kartą rašytas VšĮ Pilietinės minties institutas inicijuotas tradiciniu tapęs Nacionalinis diktantas.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3568.JPG

Gruodžio 10 dieną Vengrijos lietuvių bendruomenės nariai, Lietuvos ambasados darbuotojai, šiuo metu Vengrijoje studijuojantys lietuviai bei lietuvių kalbos besimokantys vengrų studentai tradiciškai rinkosi į Kalėdų šventę Budapešte.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3563.JPG

Lapkričio 27 dieną Budapešto viešbutyje „InterContinental“ jau šeštus metus iš eilės vyko Vengrijos sostinėje reziduojančių diplomatų sutuoktinių asociacijos rengiama Kalėdų mugė, kurioje, kaip ir kasmet, dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje.

Lietuviai Vengrijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

"Golden Parazyth" - tai lietuvių elektroninės ir šokių muzikos grupė. Jų muzika pasižymi labai stipriomis emocijomis, o elektroninį garsą nuolat papildo gyvi instrumentai.

Lietuviai Vengrijoje »
phpvAgjEG[1].jpg
Muzikinis kvietimas Įkelta2016.10.26

Spalio 26-28 d. Budapešte lankysis folklorinės muzikos duetas - lietuvaitė Agota Zdanavičiūtė ir kroatas Josip Viskovič.

Lietuviai Vengrijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata