Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

KVIETIMAS dalyvauti teisinių žinių įvertinimo akcijoje KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2019

Sukurta 2019.09.10 / Atnaujinta 2019.09.10 14:44
   KVIETIMAS dalyvauti teisinių žinių įvertinimo akcijoje KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2019
   KVIETIMAS dalyvauti teisinių žinių įvertinimo akcijoje KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2019

   Užsienyje gyvenantys lietuviai kviečiami prisijungti prie visuotinės teisinių žinių pasitikrinimo akcijos „LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2019“ ir išbandyti savo jėgas laikant egzaminą internetu. Egzaminas vyks š.m. spalio 3 d., pradžia – 12 valandą (Lietuvos laiku). Registracija laikantiems internetu nėra privaloma. Virtualus egzaminas vyks naujienų portale DELFI.

   Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. 2019 m. egzamino globėjas – J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, egzaminą organizuoja LR teisingumo ministerija, informaciniai partneriai – DELFI ir LRT.
   Konstitucijos egzaminas vyks dviem etapais: 2019 m. spalio 3 d. ir spalio 17 d. Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija vyks spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.
   Testų klausimai, kaip ir kasmet, bus pritaikyti skirtingoms tikslinėms grupėms: 5-7 kl., 8-9 kl. ir 10-12 kl. Moksleiviams (1-4 kl. moksleiviai atliks kūrybinę užduotį), žmonėms, neturintiems teisino išsilavinimo ir teisinį išsilavinimą turintiems bei teisę studijuojantiems piliečiams. Egzaminą bus galima laikyti savivaldybėse, mokyklose, aukštosiose mokyklose, laisvės atėmimo įstaigose ir internetu.
   Atkreipiame dėmesį, kad laikantieji internetu dalyvaus tik I egzamino etape (geriausieji bus atrinkti vertinant teisingai atsakytų klausimų skaičių ir testo sprendimo laiką).
   Maloniai kviečiame dalyvaut patiems ir pasidalinti informacija apie sudarytas galimybes laikyti egzaminą internetu su kitais!

   Naujienlaiškio prenumerata