Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

KVIEČIAME: virtualus bėgimas, skirtas Sausio 13-osios didvyriams pagerbti

Sukurta 2020.12.30 / Atnaujinta 2021.01.14 19:01
   KVIEČIAME: virtualus bėgimas, skirtas Sausio 13-osios didvyriams pagerbti
   KVIEČIAME: virtualus bėgimas, skirtas Sausio 13-osios didvyriams pagerbti
   KVIEČIAME: virtualus bėgimas, skirtas Sausio 13-osios didvyriams pagerbti
   KVIEČIAME: virtualus bėgimas, skirtas Sausio 13-osios didvyriams pagerbti

   2021 metų sausio 13 dieną minėsime trisdešimtąsias tragiškų įvykių metines. 1991-ųjų Sausio 13-oji - viena svarbiausių dienų Lietuvos išsivadavimo iš sovietinės okupacijos kelyje. Lietuvos ambasada Budapešte ir Lietuvių bendruomenė Vengrijoje kviečia visus lietuvius ir Lietuvos draugus prisiminti ir pažymėti atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį virtualiu pagarbos bėgimu „Laisvė #S13“.

   Dėl Covid-19 pandemijos ir su ja susijusių įvairių apribojimų, jubiliejinis bėgimas organizuojamas virtualiuoju būdu – pasirinktas distancijas dalyviai turės įveikti individualiai savo pasirinktose trasose, o bėgimo rezultatus (laiką ir nubėgtą atstumą) fiksuoti bet kuria programėle.

   Kadangi dalyviai nėra skatinami varžytis ar siekti kuo aukštesnių rezultatų, todėl kviečiame dalyvauti visus* - nuo mažų iki senų, nuo profesionalų bėgikų iki pradedančiųjų vaikščiotojų. Įvertinkite savo galimybes ir pasirinkite atitinkamą bėgimo distanciją vienam kartui ar distancijų derinį, kurį įveiksite per kelis kartus. O jeigu dėl sveikatos būklės negalite bėgti, tai įveikite pasirinktą atstumą eidami – maksimalaus užskaitinio laiko apribojimo nėra.

   Bėgimo taisyklės:

   • Pasirinkite distanciją arba distancijų derinį. Galimi atstumai:
   • „Standartinė“ Lietuvoje kasmet vykstančio bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“ distancija - 9 km atstumas nuo Antakalnio kapinių, kuriose yra palaidotos 1991 m. Sausio 13-osios įvykių aukos, iki Vilniaus televizijos bokšto.
   • Vienas iš simbolinių Sausio 13-osios trisdešimtmečio atstumų arba simboliniai jų deriniai:
   • „S13 trisdešimtmečio“ - 30 113 m (arba 10 kartų po 3113 m arba 30 kartų po 1991m);
   • 3 113 m (arba 10 kartų po 313 m);
   • 313 m.
   • Devyniasdešimt pirmiesiems metams atminti - 1 991 m.
   • Užsiregistruokite – kaip asmuo ar kaip šeima, šioje formoje** nurodydami savo kontaktinius duomenis ir pasirinktą įsipareigojimą. Registruotis galima iki sausio 11 d. imtinai.
   • Užsiregistravę, įveikite savo pasirinktą atstumą (per kartą) arba derinį (per kelis kartus) laikotarpiu nuo užsiregistravimo dienos iki 2021 m. sausio 12 d. savo pasirinktoje saugioje trasoje bet kur Vengrijoje, Serbijoje ar Bosnijoje ir Hercegovinoje.
   • Užfiksuokite įveiktą distanciją, naudodami bet kurią bėgimo programėlę (pvz.: Strava, Garmin, Endomondo ar kt.).
   • Užfiksuotus rezultatus nufotografuokite ar kitaip išsaugokite ir paveikslėlius įkelkite į formą** iki sausio 12 d. 23:59. Svarbiausia, kad būtų aiškiai matomas bendras Jūsų ar Jūsų šeimos įveiktas atstumas.
   • Galite pateikti ir Jūsų bėgimą iliustruojančias nuotraukas, iš jų kursime bendrą visų dalyvių nuotraukų albumą. Gražu (bet nebūtina) pasipuošti lietuviška atributika.

   Visi pagarbos bėgimo „Laisvė #S13“ dalyviai gaus simbolinius atminimo suvenyrus ir diplomus.

   Kviečiame šiuo kvietimu dalintis su bendruomenių nariais, savo draugais ir pažįstamais bei paraginti juos aktyviai dalyvauti šiame pagarbos bėgime.

   Iki pasimatymų virtualiose trasose !


   *Jeigu turite abejonių dėl savo sveikatos būklės, prieš bėgimą ar ėjimą būtinai pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.

   ** Jeigu kuri nors forma neveikia, atsiųskite registracijos duomenis ambasadai el.paštu [email protected].

   Naujienlaiškio prenumerata