Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
www urm mazas 5.jpg

Informuojame, kad balsuoti Lietuvos Respublikos ambasadoje Budapešte asmeniškai bus galima 2020 m. spalio 8 ir 9 dienomis (ketvirtadienį-penktadienį ) nuo 10.00 iki 12.00 val. ir nuo 14.00 iki 16.00 val. bei spalio 10 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 14.00 val.

2020 m. Seimo rinkimų dieną - spalio 11 d. - ambasadoje balsuoti bus galima nuo 10.00 val. iki 19.00 val. (Vengrijos laiku).

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
www urm mazas 1.jpg

Primename, kad vyksta rinkėjų, planuojančių balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, registracija. Dar kartą kviečiame Lietuvos Respublikos piliečius, turinčius teisę balsuoti, nuolat gyvenančius, laikinai išvykusius ar tiesiog balsavimo dienomis būsiančius Vengrijoje, Serbijos Respublikoje arba Bosnijoje ir Hercegovinoje, registruotis balsavimui per ambasadą Budapešte. Elektroninė registracija - čia: https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Atsižvelgiant į situacijos neapibrėžtumą dėl COVID-19 rekomenduojame registruotis balsavimui paštu.

Konsulinės naujienos » Rinkimai » #COVID19 »
SVARBI INFO 1.jpg

Rugpjūčio 29 d. šeštadienį, Vengrijos vyriausybė paskelbė, kad užsieniečių atvykimas į šalį nuo rugsėjo 1 d. bus draudžiamas, o atvykstantys Vengrijos piliečiai (arba Vengrijos gyventojai) privalės atlikti 14 dienų karantiną, iš kurio galės būti išleidžiami po dviejų neigiamų COVID-19 testų. Rugpjūčio 30 d. Vengrijos oficialiajame teisės leidinyje „Magyar Közlöny“ paskelbti atitinkami teisės aktai.

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
SVARBI INFO 5.jpg

Liepos 12 d. Vengrijos vyriausybė keletu nutarimų nustatė atvykimo į Vengriją tvarką, pasaulio valstybes suskirstydama į tris "spalvotus" sąrašus. Sąrašai bus peržiūrimi kas savaitę, pradės galioti nuo trečiadienių.

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
201011-article_2Kx.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Prasideda rinkėjų, pageidaujančių balsuoti užsienyje, registracija - ambasadose ir elektroniškai. Nuo liepos 1 d. norinčius užsiregistruoti elektroniškai kviečiame naudotis elektronine registracijos sistema, kuri turėtų būti prieinama šiame puslapyje https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » Rinkimai »
SVARBI INFO 2.jpg

Nuo birželio 18 d. įsigaliojo Vengrijos Vyriausybės dekretas 282/2020, pagal kurį be apribojimų (ir be privalomojo karantino) į Vengriją įleidžiami ir Lietuvos Respublikos piliečiai, nepriklausomai nuo atvykimo tikslo. Atvykimui ir buvimui šalyje galioja įprastas režimas.

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
SVARBUS PASIKEITIMAI 3.jpg

Nors užsieniečių atvykimas į Vengriją yra apribotas, tačiau yra numatyta galimybė išimties tvarka gauti leidimą atvykti į Vengriją. Prašymus galima pateikti policijos internetinėje svetainėje: http://www.police.hu/hu/ugyintezes/elektronikus-ugyintezes/meltanyossagi-kerelem-magyarorszagra-torteno-beutazashoz (elektroninė forma tik vengrų kalba).

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
93903_21846d4baa0ea7521cd6b4270748dfcf.jpg

Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
LT 3.jpg

Primindami apie rekomendaciją sekti vietos institucijų nurodymus dėl elgesio COVID-19 epidemijos metu, dalinamės nuoroda į Vengrijos vyriausybės kovo 27 d. potvarkio dėl išėjimo iš namų ribojimo oficialią versiją bei jūsų patogumui pateikiame neoficialų šio potvarkio vertimą į lietuvių kalbą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
svarbi informacija.png

Tranzitu per Vengriją vykstančių vežėjų dėmesiui pateikiame Vengrijos vežėjų asociacijos ir Vengrijos kelių policijos viešinamą maršrutų, kuriuos Vengrijos policija priskiria sieną kertančioms transporto priemonėms su tranzitiniais kroviniais žemėlapį internete.

Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
SVARBI INFO 7.jpg

Piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, pirminė registracija atstovybėse baigta 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku. Nežiūrint to, ambasada Vengrijoje piliečius, esančius Vengrijoje, Serbijoje ar Bosnijoje ir Hercegovinoje, kviečia ir toliau registruotis el.paštu [email protected]

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
89774751_3299188533431104_7807558968493998080_n.png

Pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje). Tokius Lietuvos piliečius, esančius Vengrijoje, Serbijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje prašome nedelsiant susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe, t.y. ambasada Budapešte elektroniniu paštu [email protected]

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
austria-weather-5dd66995c554c.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje praneša, kad konsulinė misija į Budapeštą š. m. gruodžio 14 d. nebus vykdoma, nesusirinkus norintiems gauti konsulines paslaugas.  

Konsulinės naujienos »
BUD.jpg
Konsulinė misija Budapešte Įkelta2019.11.21

Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Vengrijoje, Serbijos Respublikoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje ir Šiaurės Makedonijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Budapeštą.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata