Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
93903_21846d4baa0ea7521cd6b4270748dfcf.jpg

Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
LT 3.jpg

Primindami apie rekomendaciją sekti vietos institucijų nurodymus dėl elgesio COVID-19 epidemijos metu, dalinamės nuoroda į Vengrijos vyriausybės kovo 27 d. potvarkio dėl išėjimo iš namų ribojimo oficialią versiją bei jūsų patogumui pateikiame neoficialų šio potvarkio vertimą į lietuvių kalbą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
svarbi informacija.png

Tranzitu per Vengriją vykstančių vežėjų dėmesiui pateikiame Vengrijos vežėjų asociacijos ir Vengrijos kelių policijos viešinamą maršrutų, kuriuos Vengrijos policija priskiria sieną kertančioms transporto priemonėms su tranzitiniais kroviniais žemėlapį internete.

Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
SVARBI INFO 7.jpg

Piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, pirminė registracija atstovybėse baigta 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku. Nežiūrint to, ambasada Vengrijoje piliečius, esančius Vengrijoje, Serbijoje ar Bosnijoje ir Hercegovinoje, kviečia ir toliau registruotis el.paštu [email protected]

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
89774751_3299188533431104_7807558968493998080_n.png

Pradedama piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje). Tokius Lietuvos piliečius, esančius Vengrijoje, Serbijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje prašome nedelsiant susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe, t.y. ambasada Budapešte elektroniniu paštu [email protected]

Konsulinės naujienos » #COVID19 »
austria-weather-5dd66995c554c.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje praneša, kad konsulinė misija į Budapeštą š. m. gruodžio 14 d. nebus vykdoma, nesusirinkus norintiems gauti konsulines paslaugas.  

Konsulinės naujienos »
BUD.jpg
Konsulinė misija Budapešte Įkelta2019.11.21

Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Vengrijoje, Serbijos Respublikoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje ir Šiaurės Makedonijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Budapeštą.

Konsulinės naujienos »
2.png

Nuo rugsėjo 1 dienos, siekiant gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir efektyviau panaudoti valstybės biudžeto lėšas, Lietuvos ambasadoje Vengrijoje keičiasi konsulinių paslaugų teikimo tvarka.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
1.png

Nuo rugsėjo 1 dienos, siekiant gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir efektyviau panaudoti valstybės biudžeto lėšas, keičiasi konsulinių paslaugų teikimo tvarka Lietuvos ambasadose Austrijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata