Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Konsulinė misija Budapešte

Sukurta 2019.11.21 / Atnaujinta 2019.11.28 09:34
  Konsulinė misija Budapešte

  Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Vengrijoje, Serbijos Respublikoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje ir Šiaurės Makedonijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Budapeštą.

  Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinio dokumentų legalizavimo ir dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaravimo, Lietuvos Respublikos pilietybės bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Konsulinės misijos laikas: gruodžio 14 d., šeštadienį, nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

  Konsulinės misijos vieta: Lietuvos Respublikos ambasados Vengrijoje patalpos. Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapeštas, Vengrija. 

  Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai individualiai paskirtu priėmimo laiku.

  Registracija vyks elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +43 1 7185467.

  Registruojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą, kurią pageidaujate gauti. Elektroninio laiško Subject eilutėje maloniai prašome nurodyti: MISIJA BUDAPEŠTAS.

  Naujienlaiškio prenumerata