Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
svarbi informacija.png

Tranzitu per Vengriją vykstančių vežėjų dėmesiui pateikiame Vengrijos vežėjų asociacijos ir Vengrijos kelių policijos viešinamą maršrutų, kuriuos Vengrijos policija priskiria sieną kertančioms transporto priemonėms su tranzitiniais kroviniais žemėlapį internete.

Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos » Lietuviai Vengrijoje » #COVID19 »
IRO_8333_.jpg

Gruodžio 10 d. Lietuvos susisiekimo viceministras G. Mažeika ir Japonijos žemės, infrastruktūros, transporto ir turizmo parlamentinis viceministras Wada Masamune pasirašė memorandumą dėl abiejų šalių bendradarbiavimo.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
20191124_132204_2000.jpg

Lapkričio 24 d. Lietuvos ambasados diplomatų sutuoktinės dalyvavo Budapešto diplomatų sutuoktinių asociacijos surengtoje tradicinėje Kalėdinėje labdaros mugėje. Lietuvišką stendą įrengti ir lankytojus sudominti padėjo ambasados diplomatai ir pagalbininkai iš lietuvių bendruomenės Vengrijoje.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Vengrijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
BDW_1.jpg

Spalio 5-13 dienomis Budapešte vyksianti paroda “DESIGN LITHUANIA”, pristatanti lietuvišką dizainą Budapešte, kartu su Latvijos ir Estijos ekspozicijomis sudarys Budapešto dizaino savaitės garbės svečių ekspoziciją. Joje eksponuojami  daugiau nei 20 talentingų Lietuvos dizainerių ir dizaino studijų darbai. Maloniai kviečiame apsilankyti – jos atidaryme, renginiuose ir pačioje parodoje!

Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata