Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas

Budapešte surengta URM politikos direktoriaus paskaita

Sukurta 2017.01.18 / Atnaujinta 2017.01.18 19:28
   Budapešte surengta URM politikos direktoriaus paskaita
   Budapešte surengta URM politikos direktoriaus paskaita
   Budapešte surengta URM politikos direktoriaus paskaita

   Sausio 17 dieną Budapešte įvyko Lietuvos užsienio reikalų ministerijos politikos direktoriaus Rolando Kačinsko vieša paskaita, kurią organizavo József Antall žinių centras bei Vengrijos užsienio reikalų ir prekybos ministerija. Lietuvos ambasados Vengrijoje kvietimu į paskaitą susirinko nemažai ES valstybių ambasadorių, diplomatų, Lietuvos istorija ir politika besidominčių vengrų visuomenės atstovų.

   Paskaitos metu buvo aptarti pagrindiniai iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria Europa, pateiktas Lietuvos požiūris į tarptautinių santykių raidą, aptarta Lietuvos santykių su kaimyninėmis valstybėmis situacija bei Rusijos skleidžiamos propagandos įtaka Rytų Europos regionui. Taip pat buvo svarstoma, ko galima tikėtis ateityje iš besikeičiančios geopolitinės situacijos.

   József Antall žinių centras – nepriklausomas think-tank mokslo, švietimo ir leidybos priemonėmis tęsiantis buvusio Vengrijos Ministro Pirmininko József Antall (1932-1993 m.) tradicijas. József Antall yra vienas iš Europos susivienijamo ir kovos už demokratiją simbolių. Jam einant Ministro Pirmininko pareigas Vengrija žengė svarbius žingsnius narytės ES ir NATO link.

    

    

   Naujienlaiškio prenumerata