Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas

Budapešte pristatytos studijų Lietuvos aukštosiose mokyklose galimybės

Sukurta 2016.11.16 / Atnaujinta 2016.11.16 18:02
   Budapešte pristatytos studijų Lietuvos aukštosiose mokyklose galimybės
   Budapešte pristatytos studijų Lietuvos aukštosiose mokyklose galimybės

   Lapkričio 15 dieną Budapešto Corvinus universitetas Vengrijos sostinėje organizavo „Erasmus Expo“ mugę, kurios metu Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje supažindino visus norinčius su galimybėmis studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose.

   „Erasmus Expo“ mugės metu studentai yra supažindinami su aukštojo mokslo studijų programomis ir mainais aukštojo mokslo srityje bei sužino daugiau apie gyvenimą ir studijas įvairiose Europos šalyse. Mugės tikslas yra stiprinti Europos integraciją bei suteikti reikiamą informaciją visiems svarstantiems studijų užsienyje galimybę.

   Pirmojo pokomunistinės Vengrijos premjero Jožefo Antalo (József Antall) fondo iniciatyva organizuojama kasmetė mokslo galimybių mugė sulaukia gausaus vengrų bei užsienio studentų dėmesio.

   Informacinę medžiagą apie studijas mūsų šalyje ir leidinius apie Lietuvą, turizmo galimybes  ambasadai suteikė Švietimo mainų paramos fondas bei Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos.

   Budapešto Corvinus universitete kasmet mokosi per 1500 studentų. Tinklapio „The Studyportals” atlikta studentų apklausa parodė, kad buvo reitinguojamos tik dvi Vengrijos aukštosios mokyklos. Viena iš jų – Budapešto Corvinus universitetas, 10 balų sistemoje gavęs įvertinimą 9+.

   Naujienlaiškio prenumerata