Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

„Beissoul & Einius“ atvyksta į Budapeštą

Sukurta 2017.11.16 / Atnaujinta 2017.11.16 13:15

„Beissoul & Einius“ – tai reiškinys, apjungiantis charizmą, plastiką, hipnotizuojančią elektroniką ir siurrealistinius kostiumus. Šis Lietuvos elektroninės muzikos duetas drąsiai eksperimentuoja su garso, šokio ir mados elementais, o ir mados žurnalai „Vogue“ ir „L'Officiel“ priskyrė jiems stiliaus ikonos vardą. Lietuvos M.A.M.A. apdovanojimuose jie pelnė elektroninės grupės nominaciją, o dainą «Як ти й сказав» galima išgirsti daugumoje Ukrainos gatvių.

„Beissoul & Einius“ skleidžia madingą muziką, nes įkvėpė kompaniją “FumParFum" sukurti kvepalus, ir taip pat tapo garsiosios Ukrainos dizainerės Elenos Bureninos mūza, nes pagal ją sukurta viena iš dizainerės kolekcijų, pavadinta "Chamillion”. Duetas neseniai pats pristatė savo kurtą mados kolekciją "Spring/Fall of 2017", pavadintą "Sharp Sabotage", į kurią įeina stiklo kostiumai. "Beissoul & Einius" yra pirmieji pasaulio atlikėjai, kurie kuria muziką ir pristato savo drabužių kolekciją.

„Beissoul & Einius“ – tai elektroninė ateities muzika, kuri privers nejusti žemės po kojom.

Šį kartą grupė atvyksta į Budapeštą ir dalyvaus BUSH muzikos festivalyje kartu su kitais Rytų Europos muzikos atlikėjais. (Daugiau informacijos apie festivalį: http://budapestshowcasehub.com).

„Beissoul & Einius“ pasirodymas vyks jau šį penktadienį, t.y. lapkričio 17 d., 00.20 – 01.20 val. viename didžiausių Budapešto barų „Instant“, adresu: 1072 Akácfa utca 49-51.

Koncertas – mokamas.

 

Naujienlaiškio prenumerata