Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VENGRIJOJE, SERBIJOS RESPUBLIKAI, BOSNIJAI IR HERCEGOVINAI, JUODKALNIJAI IR MAKEDONIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: Deak Ferenc utca 15, 1052 Budapest, HUNGARY

plačiau »

Tel. +36 1 224 79 10
Faksas +36 1 20 23 995
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje skelbia atranką į sekretoriaus(-ės), dirbančio(-ios) pagal terminuotą darbo sutartį, pareigybę.

Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje skelbia atranką į ūkvedžio(-ės), dirbančio(-ios) pagal terminuotą darbo sutartį, pareigybę.

imagesSLCJLE8B.jpg

Rugsėjo 29 dieną Vengrijoje, kaip ir dar trisdešimtyje Europos šalių, rengiama „Tyrėjų naktis“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
PLAKATAS.jpg

Rugsėjo 26 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje prestižiniame Budapešto istorijos muziejuje atidarė Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą parodą „Lietuvos kova už laisvę. Netekčių istorija“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_4465.jpg

Rugsėjo 21 dieną Lietuvos Respublikos ambasada kartu su Latvijos Respublikos ambasada Budapešto Etvešo Lorando  (Eötvös Loránd, ELTE) universiteto Slavų ir baltų filologijos institute paminėjo Baltų vienybės dieną.

Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_4007.JPG

Liepos 22 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorė Vengrijoje Rasa Kairienė susitiko su Vaco miesto metu Atila Fiordošu (Atilla Fördős). Susitikimo metu buvo aptartas galimas ekonominis, kultūrinis bendradarbiavimas tarp atskirų Lietuvos miestų ir Vaco.

Istorinė, kultūros diplomatija »
liepos 6 2017 _Budapeštas.jpg

Lietuvos Valstybės dieną lietuvių bendruomenės ir ambasados Vengrijoje atstovai kartu su šeimos nariais ir draugais bei esančiais Vengrijoje tautiečiais giedojo „Tautišką giesmę“ Budapešte.

Lietuviai Vengrijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Nuotrauka 20170701 Mannazz Budapeste.jpg

Po Europos šalis keliaujantys ir savo debiutinį albumą "Hopes" pristatantys lietuvių muzikos grupės "MaNNazz" nariai liepos 2 d. koncertavo Budapešte.

Lietuviai Vengrijoje »
R-5666955-1399391120-1174.jpeg[1].jpg

Kaip ir kasmet Liepos 6-ąją – Valstybės dieną – pasitiksime „Tautiška giesme“. Lietuvos Respublikos ambasada Vengrijoje ir Vengrijos lietuvių bendruomenė visus norinčius kviečia drauge giedoti Lietuvos himną.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3876.JPG

Birželio 27 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorė Vengrijoje Rasa Kairienė lankėsi Nyrbatore. Šiaurrytinėje šalies dalyje įsikūręs miestas laikomas Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Stepono Batoro gimtine.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Muzikinis kvietimas Įkelta2017.06.28

Kviečiame pasiklausyti lietuvių muzikos grupės - MaNNazz koncerto Budapešte! Turo po Europą metu, pristatinėdami ką tik išleistą albumą Hopes“, grupė nekantrauja susitikti su Vengrijos lietuviais.

Lietuviai Vengrijoje »
IMG_3815.JPG

Birželio 17 dieną  Vengrijos lietuvių bendruomenė ir Lietuvos Respublikos ambasada Budapešte paminėjo bene linksmiausią vasaros šventę – Jonines. Lietuviai ir jų draugai, nešini tradiciniais valgiais ir užkandžiais, rinkosi į aktyvaus bendruomenės nario Sigito Povilaičio sodybą.

Lietuviai Vengrijoje »
imagesSLCJLE8B.jpg

Gegužės 15-17 dienomis Budapešte viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Povilas Urbšys ir to paties komiteto pirmininko pavaduotojas Algis Strelčiūnas.

Užsienio politika ir diplomatija »
4.jpg

Gegužės 15 d. Segedo mieste Vengrijoje įvyko Vilmos Zsigmond kino festivalio uždarymo ceremonija. Jo metu buvo išdalinti aštuoni apdovanojimai ir net du iš jų — lietuvių režisierės Albinos Griniūtės ir operatoriaus Sauliaus Lukoševičiaus dokumentiniam filmui „Ateljė „Rojaus drabužiai“. Šiam filmui tarptautinė komisija skyrė kino kritikų prizą ir prizą geriausio dokumentinio filmo kategorijoje.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
1136[1].jpg

„Čiurlionio dailės, muzikos ir literatūrinis palikimas iki šiol yra įkvėpimo šaltinis Lietuvos kūrėjams“, – teigia kompozitorius Šarūnas Nakas. Todėl nepamatyti tokio projekto, kaip „Kosminis Čiurlionis“, kuris bus surengtas balandžio 26 d., 19 val. Vaidilos teatre, būtų pernelyg apmaudu.

Lietuviai Vengrijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata