Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras D. Skusevičius susitiko su Armėnijos parlamento Pirmininko pirmuoju pavaduotoju

Sukurta 2017.12.14 / Atnaujinta 2017.12.14 13:45
   Viceministras D. Skusevičius susitiko su Armėnijos parlamento Pirmininko pirmuoju pavaduotoju
   Viceministras D. Skusevičius susitiko su Armėnijos parlamento Pirmininko pirmuoju pavaduotoju
   Viceministras D. Skusevičius susitiko su Armėnijos parlamento Pirmininko pirmuoju pavaduotoju

   Gruodžio 14 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitikime su Armėnijos Nacionalinio Susirinkimo Pirmininko pirmuoju pavaduotoju Eduardu Šarmazanovu aptarė svarbiausius dvišalių Lietuvos ir Armėnijos santykių klausimus, pabrėžė tarpparlamentinių ryšių ir aktyvesnio bendradarbiavimo verslo, reformų ir švietimo srityse svarbą.

   Susitikime akcentuota Europos Sąjungos ir Armėnijos naujo partnerystės susitarimo svarba tolimesniam bendradarbiavimo stiprinimui.

   „Rytų partnerystės Briuselio viršūnių susitikime pasirašytas Visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimas yra reikšmingiausias šių metų ES ir Armėnijos bendradarbiavimo pasiekimas. Susitarimas žymi naują ES-Armėnijos santykių etapą ir, tikimės, suteiks naujų paskatų toliau gilinti abipusiškai naudingą bendradarbiavimą, ypač europinių reformų srityje“, – pabrėžė viceministras D. Skusevičius.

   E. Šarmazanovas taip pat yra Armėnijos Nacionalinio Susirinkimo Draugystės grupės su Baltijos šalimis pirmininkas.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   _DSC0959.JPG

   Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną ir visus Armėnijos žmones Respublikos dienos proga. Šiandien Armėnija mini pirmosios respublikos paskelbimo 101-ąsias metines.

   Dvišaliai santykiai »

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną su pakartotiniu paskyrimu į šias pareigas.

   Dvišaliai santykiai »

   Lapkričio 17-30 dienomis Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo Europos filmų festivalyje, kuris surengtaas Jerevano, Giumri ir Diližano miestuose.

   Atstovybių naujienos »
   Baltrusaitis Jr premija.jpg

   Spalio 23 dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta antroji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija. Ji įteikta architektūros magistrantūros studijų studentui Vardgesui Shahmenendyanui už darbą, skirtą Armėnijos Giumri miesto industrinio rajono renovacijai ir pritaikymui rekreacinėms reikmėms. Laureatas buvo išrinktas iš grupės magistrantų, šiuo metu studijuojančių universiteto architektūros ir statybos fakultete.

   Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
   5905_b.jpg

   Spalio 9 dieną Jerevane vykusios Frankofonijos viršūnių susitikimo ministrų konferencijos metu Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Armėnijos valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais. Susitikimuose su Armėnijos premjeru Nikolu Pashinyanu, parlamento pirmininku Ara Babloyanu ir užsienio reikalų ministru Zohrabu Mnatsakanyanu buvo aptarti pastarojo meto pokyčiai Armėnijoje, šios šalies bendradarbiavimas su Europos Sąjunga, padėtis Pietų Kaukaze ir kitos aktualijos.

   Dvišaliai santykiai »
   _DSC0962.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 21 dieną su Nepriklausomybės diena pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata