Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos narius

Sukurta 2018.04.24 / Atnaujinta 2018.04.24 16:54
   Ministras L. Linkevičius pasveikino Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos narius
   Ministras L. Linkevičius pasveikino Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos narius

   Balandžio 24 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Seime susirinkusius Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos narius, kurie šią savaitę vyksiančiuose posėdžiuose nagrinės ir aptars „Globalios Lietuvos“ programą bei naujai kuriamą jos modelį, Seimui svarstyti teikiamą Demografijos, migracijos ir integracijos politikos strategiją 2018-2030 metams, pasiruošimą Lietuvos šimtmečio dainų šventei, lietuvių kalbos ir tautinio tapatumo išsaugojimo svarbą, pilietybės išsaugojimo ir vaiko teisių apsaugos klausimus.

   „Sveikinu garbią Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisiją, susirinkusią į posėdį Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančioje Lietuvoje. Tikiu, kad mokėdami švęsti, mokėsime ir dirbti, nes mūsų laukia vienas svarbiausių iššūkių – pasirengimas planuojamam referendumui dėl dvigubos pilietybės. Nebeturime blaškytis, o turime elgtis kaip tikri piliečiai, kad išspręstume šį Lietuvai ir jos valstybingumui svarbų klausimą,“ – sveikindamas komisiją sakė ministras L. Linkevičius.

   Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija posėdžiauja du kartus per metus ir aptaria Lietuvoje bei užsienio valstybėse gyvenančių lietuvių bendradarbiavimą, keičiasi užsienio lietuviams aktualia švietimo, kultūros ir kita informacija, Seimui ir kitoms valstybės institucijoms teikia pasiūlymus, kurie padėtų stiprinti valstybingumą ir demokratinių tradicijų puoselėjimą.

   Nuo 1995 metų veikiančią komisiją sudaro po 10 narių iš Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės. Šioje Seimo kadencijoje komisijai pirmininkauja Antanas Vinkus (Seimas) ir Rimvydas Baltaduonis (Pasaulio lietuvių bendruomenė).

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Paukste.jpg

   Gegužės 4 dieną Čikagoje, JAV, besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įteikė „Aukso paukštę“ – aukščiausią Lietuvos mėgėjų meno apdovanojimą -  Čikagos lietuvių tautinių šokių ansambliui  „Grandis”.

   Kultūros renginiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »

   Balandžio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime organizuotame Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdyje, kur pasisakė tema „Tautos referendumas dėl pilietybės išsaugojimo“.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »
   URM prasidėjo mokymai „Užsienio lietuvių pilietiškumo skatinimas“.jpg

   Rengiantis referendumui dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo, kovo 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininke Dalia Henke, PLB atstove Lietuvoje Vida Bandis,  Seimo ir PLB komisijos pirmininku ir pilietinės akcijos „Mūsų metas dabar“ vadovu Rimvydu Baltaduoniu bei kitais Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovais.

   Užsienio lietuviai »
   3.jpg

   Liepos 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vilniaus miesto Rotušėje į Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) XVI Seimo atidarymą susirinkusius jo delegatus ir svečius.

   Užsienio lietuviai »
   36492370_10216586269950468.jpg

   Liepos 1 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Vilniaus miesto Rotušės aikštėje susirinkusius iš viso pasaulio atvykusius lietuvius, dalyvaujančius Pasaulio lietuvių bendruomenės šventėje „100 Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą!“, skirtoje paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

   Užsienio lietuviai »

   Naujienlaiškio prenumerata