Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Italiją nacionalinės šventės proga

Sukurta 2019.06.02 / Atnaujinta 2019.06.02 10:49
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Italiją nacionalinės šventės proga

  Birželio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą  Enzo Moavero Milanesi ir šios valstybės žmones nacionalinės  šventės – Respublikos  dienos – proga.

  Savo sveikinimo laiške ministras akcentavo, kad Lietuvą ir Italiją sieja glaudūs dvišaliai santykiai politinėje, saugumo, gynybos, verslo ir kultūros srityse. Jis taip pat padėkojo Italijai už jos indėlį stiprinant saugumą Lietuvoje ir Baltijos regione.

  „Su dideliu malonumu prisimenu mūsų paskutinį susitikimą Romoje ir norėčiau išreikšti savo įsitikinimą, kad ir toliau tęsime vaisingą bendradarbiavimą Europos Sąjungoje ir NATO sprendžiant įvairius iššūkius, su kuriais šiandien susiduriame”, – rašoma L. Linkevičiaus laiške Italijos diplomatijos vadovui.

  Respublikos diena – „Festa della Repubblica” – svarbiausia Italijos nacionalinė šventė. Ji pažymi 1946 metų birželio 2 dieną įvykusį referendumą, kurio metu Italijos piliečiai pasisakė už monarchijos panaikinimą ir tapimą respublika.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  111.jpg

  Kovo 29 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Romoje susitiko su Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata