Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos verslas domisi Šveicarijos rinka

Sukurta 2020.01.31 / Atnaujinta 2020.01.31 14:41
  Lietuvos verslas domisi Šveicarijos rinka

  Sausio 30-31 dienomis užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lankėsi Šveicarijoje,  kur pristatė Lietuvos ekonominį potencialą Lietuvos-Šveicarijos verslo forume. Viceministras akcentavo siekį gilinti dvišalį bendradarbiavimą technologijų ir inovacijų srityje ir džiaugėsi, jog Lietuvos ir Šveicarijos įmonės jau yra užmezgusios ryšius bei įgyvendina konkrečius projektus.

  „Gyvybės mokslai, aukštos pridėtinės vertės ICT bei finansų technologijos ir  kibernetinis saugumas yra potencialios sritys Lietuvos ir Šveicarijos ekonominių santykių plėtrai“, - teigė viceministras.

  Renginyje taip pat prisistatė Lietuvos kompanijos, atstovaujančios informacinių technologijų, gyvybės mokslų, inžinerijos ir lazerių, finansinių technologijų sektorius. Šveicarijos įmonės aktyviai domėjosi verslo galimybėmis Lietuvoje, įvyko daugiau nei 20 verslo susitikimų.

  Vizito Šveicarijoje metu viceministras taip pat susitiko su Šveicarijos pramonės konfederacijos valdybos pirmininke Monika Ruhl ir  pakvietė Šveicarijos verslo atstovus apsilankyti su verslo misija Lietuvoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_3924.jpg

  Gegužės 4 dieną vaizdo konferencijos metu užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su Amerikos prekybos rūmų nariais aptarė Lietuvos ir JAV ekonominius santykius, tarptautinės ir regioninės politikos ir prekybos aktualijas, taip pat pristatė Vyriausybės priemones kovojant su COVID-19, karantino švelninimo ir šalies sienų atvėrimo etapus. Pokalbio dalyviai domėjosi saugumo situacija regione, dezinformacijos plitimu pasinaudojant COVID -19 krize ir kaip tai gali paveikti verslo aplinką.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  .

  Vasario 24 dieną Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos būstinėje Ženevoje (Šveicarijoje) surengtas šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtųjų metinių minėjimo renginys.

  DSC_8109.jpg

  Vasario 18 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko Australijos rinkos pristatymo renginys Lietuvos įmonėms. Seminaras organizuotas kartu su  Australijos ambasada Lenkijoje.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  received_524868861497207.jpeg

  Vasario 17 dieną Lietuvai akredituotiems užsienio valstybių ambasadoriams surengtas apsilankymas Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

  Ekonominiai santykiai »
  DSC_5278.jpg

  Sausio 31 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Turkijos prekybos ministre Ruhsar Pekcan. Susitikime aptarti dvišaliai ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai, galimybės stiprinti bendradarbiavimą aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų srityse.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  IMG_0793.jpg

  Sausio 29 dieną Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) besilankanti Lietuvos verslininkų delegacija dalyvavo Lietuvos ambasados kartu su Šiaurės šalių ir Pietų Afrikos verslo asociacija organizuotuose verslo pusryčiuose, skirtuose supažindinti Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų verslo misijos dalyvius su verslo sąlygomis bei verslo vystymo galimybėmis šalyje, taip pat užmegzti kontaktus potencialiai partnerystei.

  Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »