Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius JAV pasveikino jaunųjų lyderių apdovanojimo laureatę iš Lietuvos

Sukurta 2018.05.05 / Atnaujinta 2018.05.05 09:13
   Lietuvos ambasadorius JAV pasveikino jaunųjų lyderių apdovanojimo laureatę iš Lietuvos
   Lietuvos ambasadorius JAV pasveikino jaunųjų lyderių apdovanojimo laureatę iš Lietuvos

   Gegužės 4 dieną Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas susitiko su JAV Valstybės departamento kartu su nevyriausybine organizacija „Legacy International“ rengiamo būsimųjų jaunųjų lyderių apdovanojimų laureate jazide Zina Salimas Hassan Hamu, šiuo metu gyvenančia ir studijuojančia Lietuvoje.

   Ambasadorius pasveikino Lietuvoje gyvenančią merginą su garbingu apdovanojimu ir padėkojo už jos drąsą pasakojant pasauliui tragišką jazidų istoriją ir prisidedant prie kitų kilnių projektų. 

   Zina Salimas Hassan Hamu į Lietuvą atvyko iš Irako, kur savo akimis matė ISIS vykdomą genocidą jazidžių mergaičių atžvilgiu, pati du metus gyveno pabėgėlių stovykloje. Zina nuotraukų pagalba pristato ir pasakoja pasauliui skaudžią jazidų istoriją, jos nuotraukas publikavo Reuters ir National Geographic. Zinos darytų nuotraukų parodos taip pat buvo surengtos Lietuvoje. Šiuo metu mergina studijuoja LCC tarptautiniame universitete Klaipėdoje.

   Gegužės 2 dieną JAV Valstybės departamente surengtoje ceremonijoje buvo apdovanoti dešimt jaunų lyderių iš viso pasaulio. Apdovanojimus įvairiose srityse pasižymėjusiems jauniems žmonėms, kurie savo asmenine iniciatyva prisideda prie konfliktų sprendimo, tolerancijos ir didesnio tarpusavio supratimo skatinimo, įteikė Valstybės sekretoriaus pavaduotoja Marie Royce. „Emerging Young Leaders Award“ JAV Valstybės departamentas rengia trečius metus iš eilės.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   0429jav.jpg

   Balandžio 27-28 dienomis Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas dalyvavo JAV Vest Pointo (West Point) Karo akademijoje organizuotuose renginiuose, skirtuose pagerbti generolo Tado Kosciuškos atminimą.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata