Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva skyrė lėšų humanitarinei pagalbai Albanijai

Sukurta 2019.12.17 / Atnaujinta 2019.12.17 10:16

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė papildomus 10 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Albanijai, kurie bus pervesti Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio Draugijų federacijai.

Šiais veiksmais prisidedama prie žemės drebėjimo, įvykusio 2019 metų lapkričio 26 dieną netoli Albanijos sostinės Tiranos, padarinių likvidavimo darbų ir humanitarinės pagalbos teikimo nukentėjusiems nuo stichijos.

Žemės drebėjimo aukomis tapo 51 žmogus, daugiau nei 650 sužeista, tūkstančiai neteko pastogės.

Anksčiau buvo skelbta, kad iš Lietuvos Vyriausybės rezervo Albanijai skirta 50 tūkst. eurų, o su šiuo Užsienio reikalų ministerijos sprendimu bendra Lietuvos Albanijai skiriamų lėšų suma pasiekė 60 tūkst. eurų.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Spalio 15 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvaus Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Liuksemburge, kuriame bus įvertinta Šiaurės Makedonijos ir Albanijos pažanga įgyvendinant reformas, būtinas pradėti derybas dėl šių šalių narystės Europos Sąjungoje (ES).

Daugiašaliai santykiai »

Birželio 11 dieną trylikos Europos Sąjungos (ES) valstybių narių užsienio reikalų ministrų vardu išplatintas bendras pareiškimas, kuriame pabrėžiama ES plėtros politikos svarba, išreiškiama parama plėtros procesui ir derybų dėl narystės ES pradžiai su Albanija ir Šiaurės Makedonija.

Daugiašaliai santykiai »
_MG_0774.jpg

Gegužės 14 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Albanijos užsienio reikalų ir Europos reikalų ministerijos viceministru Etjenu Xhafaju, atsakingu už ekonomikos ir ES klausimus.

Dvišaliai santykiai »