Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Įvertintas Užsienio reikalų ministerijos indėlis stiprinant pasaulio lietuvių vienybę

Sukurta 2017.10.29 / Atnaujinta 2017.10.29 09:41
  Įvertintas Užsienio reikalų ministerijos indėlis stiprinant pasaulio lietuvių vienybę

  Penktadienį vykusių pirmųjų LRT Lituanica kanalo „Pasaulio lietuvių žinių“ apdovanojimų ceremonijoje Užsienio reikalų ministerija buvo apdovanota už indėlį į pasaulio lietuvių vienybę.

  Užsienio reikalų ministerija įgyvendina ir koordinuoja Globalios Lietuvos – užsienio lietuvių įsitraukimo į valstybės gyvenimą – kūrimo programą.

  Manoma, kad šiuo metu užsienyje gyvena apie 1,3 milijono lietuvių ar lietuvių kilmės asmenų.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_1315.jpg
  Gegužės 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos nuotoliniame posėdyje, skirtame aptarti pandemijos krizės pasekmes ir migracijos iššūkius pasaulio lietuvių bendruomenėms ir Lietuvai.
  Užsienio lietuviai »
  1.jpg

  Vasario 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Vasario 16–osios gimnazijoje Vokietijoje vykusiame renginyje, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir gimnazijos jubiliejui paminėti.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »
  aa.jpg

  Rugsėjo 13-15 dienomis daugiau nei 70 lietuvių diasporos profesionalų iš 14 valstybių Briuselyje susitiko aptarti švietimo ateities Lietuvoje, dirbtinio intelekto proveržio galimybių gimtinei, pilietybės išsaugojimo, naujos Seimo apygardos temas.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »